KMM Okno
rozwiązanie na lata

Regulamin - „Projekt 500+"


 

Projekt 500+ od Fabryki z Łodzi KMM OKNO jest dla każdego! Dzięki temu projektowi uzyskacie dodatkowe źródło dochodu. Wystarczy, że polecisz nasze usługi, czyli zakup stolarki okiennej wraz z montażem. 

KMM OKNO wypłaca 500 zł* osobom Polecającym, które zachęcą potencjalnych klientów do skorzystania z naszej oferty. Kwota zostaje wypłacona, po zrealizowaniu zamówienia i uregulowaniu faktury końcowej przez Kupującego. 

Co ważne, Kupującym może być każdy, zarówno osoba fizyczna, firma jak i jednostki budżetowe czy organizacyjne jak szkoły, przedszkola itp. Aby otrzymać prowizję należy spełnić jednak określone wymogi. Ważne by Kupujący najpóźniej w momencie podpisania umowy, podał dane osoby Polecającej pracownikowi firmy. W przeciwnym wypadku, po podpisaniu umowy i braku informacji, gwarantowana kwota prowizyjna przepada w całości. 

*Minimalna wartość okien w umowie budowlano-montażowej, która upoważnia do wypłacenia kwoty gwarantowanej 500 złotych dla budownictwa wielorodzinnego wynosi 5000 złotych netto, a dla budownictwa jednorodzinnego 10.000 złotych netto. Podane wartości nie uwzględniają kwoty montażu. 

Zarówno na umowie jak I fakturze muszą być uwzględnione te same dane Kupującego.  

Rozliczenie pomiędzy firmą, a Polecającym następuje na podstawie umowy zlecenia/o dzieło lub na zasadach działalności niezarejestrowanej, po okazaniu kopii, zdjęcia faktury lub umowy. 

Zachęcamy do skorzystania z naszego projektu, zapewniamy, że zarówno przyszły posiadacz okien jak i osoba Polecająca będą zadowoleni! 

 

Projekt KMM Okno 500+ krok po kroku: 

 

  • Jeżeli ktoś z Twojego otoczenia planuje wymianę lub montaż okien, poleć mu Łódzką Fabrykę KMM OKNO. 

  • Kupujący musi wskazać Polecającego najpóżniej podczas podpisania umowy. 

  • Wartość umowy, wypłacenia kwoty gwarantowanej 500 złotych dla budownictwa wielorodzinnego wynosi 5000 złotych netto, a dla budownictwa jednorodzinnego 10.000 złotych netto. Podane wartości nie uwzględniają kwoty montażu. 

  • Po opłaceniu faktury końcowej przez Kupującego, w oparciu o okazaniu kopii, zdjęcia faktury lub umowy Polecający otrzymuje 500 zł. 

 

*OFERTA OBOWIĄZUJE DO ODWOŁANIA