KMM Okno
rozwiązanie na lata

KMM Okno Łódź posiada najnowszej generacji linię technologiczną do produkcji okien nietypowych, w tym: kół, łuków, trójkątów, trapezów.

Okna okrągłe, okna łukowe, okna trójkątne lub okna trapezowe mogą urozmaicić elewację, a i wnętrzom dodają niepowtarzalnego charakteru. Są one wspaniałym elementem dekoracyjnym, nawiązującym do architektury zabytkowej i klasycznego piękna. Zdobią nie tylko reprezentacyjne pomieszczenia, ale też stanowią ciekawy element ozdobny elewacji w budynkach mieszkalnych.

Wyginamy profile białe, laminowane jedno i obustronnie. W procesie gięcia stosujemy wyłącznie oryginalne formy, co gwarantuje osiągnięcie odpowiedniej jakości. Wykonujemy wszystkie rodzaje łuków na dowolne zamówienie, realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

KMM Okno z Łodzi oferuje swoim Klientom, także nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki otworowej, gwarantując zachowanie parametrów nieodbiegających od europejskich norm, a także styl i elegancje na długie lata, zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami.