e-mail: biuro@kmmokno.pl Informacja: +48 42 659 99 77 ul. Inflancka 52, 91-849 Łódź
Oferta
Okna i drzwi z PCV Profile Okucia Szyby Dodatki Produkcja Certyfikaty Łuki, trapezy, trójkąty, koła Stolarka aluminiowa Drzwi drewniane zewnętrzne Parapety Osłony okienne Żaluzje Roletki Plisy Maty Moskitiery Markizy Rolety zewnętrzne Galeria Zakład produkcyjny Biuro handlowe Realizacje Po pracy
Drzwi drewniane zewnętrzne

Do kompleksowego zamknięcia budynku oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne dębowe i sosnowe polskiego producenta w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wybór drzwi do domu nie jest decyzją łatwą i podejmowaną na wiele lat. Wybór ten będzie miał wpływ na wygląd budynku i pomieszczeń oraz ich klimat, dlatego przedstawiając Państwu szeroką ofertę drzwi zewnetrznych, wykonanych z naturalnego drewna mamy nadzieję, iż ułatwimy Państwu podjęcie właściwej decyzji.

Proponowane drzwi produkowane są w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania konstrukcyjne. Posiadają one certyfikat CE Instytutu Techniki Budowlanej oraz deklarację zgodności. Wykonywane są z podwójną uszczelką (uszczelka w skrzydle i w ościeżnicy) oraz z podwójnym obłogowaniem, co zwiększa sztywność konstrukcji i zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Ocieplane są w technologii płyty wielowarstwowej, malowane wysokiej jakości farbami SIGMA.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych wzorów drzwi z naszej oferty.

 

                
 
            
                    
Aktualności i promocje

Serdecznie zapraszamy do naszego biura obsługi klienta w Łodzi przy ul. Inflanckiej 52, gdzie po przedstawieniu oferty z innej firmy będziemy mogli zaproponować Państwu bardziej konkurencyjną cenę oraz jakość usługi i okien naszej produkcji.

» zobacz mapkę dojazdu

---------------------------------

W standardzie 4 x gratis !!!

» stopniowany uchył
(okno o wysokości: min. 1120 mm. - max. 1710 mm.),
» blokada błędnego położenia klamki,
» szyba energooszczędna k = 1.0,
» zaczep przeciwwyważeniowy.