Nowoczesne okna

Dla Ciebie i Twojej rodzinyDRZWI ZEWNĘTRZNE


Do kompleksowego zamknięcia budynku oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne dębowe i sosnowe polskiego producenta w bardzo atrakcyjnych cenach.

DRZWI

Poznaj zalety drzwi zewwnętrznych


Wybór drzwi do domu nie jest decyzją łatwą i podejmowaną na wiele lat. Wybór ten będzie miał wpływ na wygląd budynku i pomieszczeń oraz ich klimat, dlatego przedstawiając Państwu szeroką ofertę drzwi zewnetrznych, wykonanych z naturalnego drewna mamy nadzieję, iż ułatwimy Państwu podjęcie właściwej decyzji.

Proponowane drzwi produkowane są w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania konstrukcyjne. Posiadają one certyfikat CE Instytutu Techniki Budowlanej oraz deklarację zgodności. Wykonywane są z podwójną uszczelką (uszczelka w skrzydle i w ościeżnicy) oraz z podwójnym obłogowaniem, co zwiększa sztywność konstrukcji i zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Ocieplane są w technologii płyty wielowarstwowej, malowane wysokiej jakości farbami SIGMA.
        SKORZYSTAJ Z NASZEJ PROMOCJI 

        ATRAKCYJNE RABATY DO    -30%

Nasza firma nie korzysta z usług podwykonawców.Profile

SPRAWDŹ

Okucia

SPRAWDŹ

Szyby

SPRAWDŹ

Dodatki

SPRAWDŹ


Z NASZYMI DODATKAMI POCZUJESZ PRAWDZIWĄ INTYMNOŚĆ


Nasze rolety do okien pozwolą Ci poczuć nie tylko pełen komfort związany z ochroną przeciwsłoneczną, ale także zapewnią pełną intymność we własnym domu oraz biurze.SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE


Firma posiada ponad sześćdziesięciu przedstawicieli handlowych na terenie dawnego województwa łódzkiego i z roku na rok zwiększa się ilość zadowolonych klientów indywidualnych.REALIZUJEMY TEŻ DUŻE PROJEKTY


Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych trudne wykonujemy od ręki. 

Siedziba

91-849 Łódź, Inflancka 52

 

Zakład produkcyjny

95-010 Stryków, Tymianka 125

MASZ PYTANIA? NAPISZ


Chcąc ułatwić Państwu kontakt z naszą firmą podajemy poniżej niezbędne adresy i telefony. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


GODZINY OTWARCIA


PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8:00-18:00, SOBOTA 8:00-14:00


+48 42 659 99 77
Sun Style System